ترخیص خودرو

  ترخیص خودرو

  صوبه تصویب شده در دی‌ماه سال گذشته برای ترخیص خودروها از گمرک تنها دو روز باقی مانده است در حالیکه در این مدت کمتر از ۱۰۰۰ دستگاه خودرو ترخیص شده بنابراین مدت مصوبه ضمن تسهیل در فرآیند رسیدگی به پرونده‌ها باید تمدید شود.

  مهدی دادفر امروز در نشست خبری در رابطه با روند رسیدگی به ترخیص خودروهای دپو شده در گمرک اظهار کرد: با توجه این که طی هفته گذشته شاهد افزایش ۵٠ درصدی قیمت خودرو بوده‌ایم اولین روی سخن ما با مسؤولان قضائی بابت رسیدگی به پرونده‌های قضائی مربوط به فعالان حوزه تجارت و اقتصاد خودرو کشور که بیش از یک سال و نیم است که با مضامین مختلف مورد اتهام قرار گرفتند، است. تقاضای ما تسهیل در فرآیند رسیدگی است ضمن اینکه نگاه به این موضوع که همکاران ما در امر واردات خودرو، علت نیستند.

  دبیر انجمن واردکنندگان خودرو افزود: اما در تمامی اتفاقاتی که در بحث واردات خودرو حادث شده است، همکاران ما معلول یک تصمیم نادرست بودند که یک‌شبه در سال ۹۵ و ۹۶ گرفته و منجر به تشکیل پرونده شده است. تقاضا این است که نوع نگاه علت و معلولی باشد و در ضمن رسیدگی و تسهیل در فرآیند آن، در پرونده‌هایی که مشخص شد کسی در فعالیت‌های خود به عنوان مجرم شناخته شد؛ طعم رأفت اسلامی را به آن‌ها بچشانند؛ چراکه در زمینه واردات خودرو، صرفاً در پی کسب رضایت مردم و ایفای تعهدات خود بوده‌اند و اگر جرمی اتفاق افتاده، از روی اجبار و اکراه بوده و کسی قصد قانون‌شکنی نداشته است؛ ضمن این که همه ما موظف به رعایت قوانین و مقررات هستیم و هرکس که خلاف آن عمل کرده خود پاسخگو خواهد بود.
  Image

  شرکت نامی رو با کادری متشکل از کارشناسان و افراد جوان و در عین حال کارآزموده و مجرب، آماده خدمت رسانی در تمامی زمینه های واردات خودرو و قطـعات یدکی و ثبـت و ترخیص خودرو می باشـد. این شرکت با هدف کاستن مشکلات اخذ مجوز و ترخیص خودروهـای وارداتی، از مرحله ثبت سفارش تا مرحله ترخیص و پـلاک گذاری همراه همیشگی شما خواهد بود و با کسب تجـربه طی سـال ها تـلاش و همکاری مستمر با نهادهای مربوطه ، در کاهش هزینه و زمان ، شما را یاری خواهد کرد.

  آخرین محصولات

  تماس با ما

  آدرس شرکت:

  خیابان مطهری , بعد از چهار راه سهروردی , بعد از کوچه حاتمی , جنب اتو گالری مدرن , ساختمان اتو گالری , پلاک 68 , طبقه 4

  آدرس پست الکترونیکی:

  Info@namiro.ir

  شماره تماس : 8-02186020026

  شماره همراه : 6-09120499415

  شماره فکس : 02143857555

  نقشه

  کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد نامی رو محفوظ می باشد . | طراحی , توسعه و راه اندازی : OFOGHIT